JUST přichází z přírody

Proč právě JUST?

V roce 2005 jsem se zúčastnila prezentace firmy JUST a okamžitě jsem se stala jejich nadšenou zákaznicí a spotřebitelkou. A protože, jste-li něčím nadšeni, rádi se o to podělíte, během krátké doby jsem už neobjednávala jen pro sebe, ale i pro své kamarády, přátele a samozřejmě celou rodinu. Z čistě praktických důvodů jsem se tak v roce 2009 stala poradcem firmy. 

Ale teprve v roce 2011 u mě došlo k jakémusi zásadnímu, osobnímu zlomu, kdy jsem se po mnoha různých životních peripetiích rozhodla, že napříště budu profesně dělat už jen to, co mě opravdu baví. Ze svého celoživotního koníčka jsem tak udělala zaměstnání. Do konce roku 2011 jsem postavila vlastní tým poradců a v srpnu roku 2012 jsem se stala organizátorkou firmy.

Nic z této mé cesty nebylo předem plánováno, vše vyplynulo zcela přirozeně a nenásilně. Přesto, když se dnes ohlédnu zpět, nemohu se ubránit dojmu, že vše, co jsem kdy dělala, mě vlastně mělo dovést právě sem – ke spolupráci s firmou Just a Nahrin.

Jsem nesmírně vděčná, že jsem v této firmě našla velmi spolehlivého partnera s téměř rodinným zázemím, jež mi sice umožňuje jet na plný výkon, ale vždy jen podle mých vlastních možností. Nemusela jsem se tak nikdy vzdát péče o své děti a rodinu. A není to pro mě ani stres, ani vyčerpávající námaha. Má práce a má rodina nejsou protivníci, v mém životě je jedno přirozeně propojeno s druhým a to mi jako ženě umožňuje cítit se šťastná a vrchovatě naplněná, bez pocitu, že jsem se musela něčeho důležitého vzdát.

received_769367296573179.jpeg